قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویه های جالبو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج جالبو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

روش های ارسال

برای سفارش ها در شهر شیراز سفارشات با پیک در ساعات کاری روزهای غیر تعطیل (شنبه تا چهارشنبه صبح ها از 9 تا 14 ، عصرها از 17 تا 21 و پنج شنبه ها از 9 تا 14) ارسال میشود. ضمن اینکه سفارشات مشتریان شیراز که در روز پنجشنبه(بعد از ساعت کاری) و جمعه صورت میگیرد در روز شنبه صبح ارسال می شود. و برای ارسال به شهرستان ها، سفارشات از طریق پست سراسری در اولین ساعات کاری پس از ثبت و آماده شدن سفارش، ارسال میشود.

سفارشات شهروندان شیرازی پس از ثبت و فاکتور شدن در مدت زمان کمتر از 2 ساعت در محل تحویل داده میشود و برای سفارشات شهرستان پس از تحویل به اداره ی پست، بین 2 تا 3 روز کاری، به دست شما خواهد رسید.

نکته قابل توجه این هست که تمامی کالاهای ارسالی بصورت اجباری از طرف پست تا سقف 300 هزارتومان بیمه می شوند (درصورتی مشتری که نیازی به بیمه کردن به ارزش واقعی کالا می باشد میتواند در توضیحات فاکتور قید کند "کالا به ارزش واقعی کالا بیمه شود".) و خریدار محترم ملزم است در هنگام تحویل گرفتن کالای بیمه شده به "ارزش واقعی" ، کالای خود را در حضور مامور پست بصورت کامل چک کند و در صورت نداشتن نقص فنی آن را تحویل بگیرد و در غیر این صورت از تحویل گرفتن کالا خودداری کند. (در صورت تحویل گرفتن کالا و داشتن نقص فنی این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال این کالا ندارد.) 

رویه های بازگشت کالا

هدف فروشگاه اینترنتی جالبو آسودگی و رضایت خاطر مشتریان گرامی است به همین منظور همیشه تلاش به تهیه کالاهای اصلی و ضمانت بوده. در همین راستا کوشیده تا سفارشات در کمال سرعت و سلامت فیزیکی به دست شما مشتریان گرامی برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید، برای شما مشتریان گرامی مشکلاتی پیش آید که در این موارد با توجه به شرایط مشخص شده، به شما خدمت رسانی خواهد شد.

درضمن کالاهایی مثل هارد اینترنال و پردازنده که فاقد جعبه و بسته بندی میباشد تنها درصورت ایراد فیزیکی شامل بازگشت کالا میشود در ۲۴ ساعت مهلت تست که پس از عودت و تست توسط ما و صحت ایراد گرفته شده ( فقط درصورتی که ایراد وارده از طرف ما باشد ) تعویض میگردد.

برای قطعات داخلی کامپیوتر از قبیل مادربورد، کارت گرافیک، پردازنده و سایر کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر و نظیر آین ها که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند شامل 7 روز مهلت تست و عودت کالا نمیشود.

کالاهایی که به عنوان هدیه همراه با کالای خریداری شده ارسال میشود، شامل 7 روز مهلت تست و بازگشت نمیشود.

کالاهایی که شامل گارانتی شرکتی می باشند، در صورت بروز مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

برای سایر کالاها که نیاز به مهلت تست دارند، جالبو 7 روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

شرایط استفاده از بازگشت 7 روز کالا

در صورت بروز مشکل فنی تا مدت 7 روز تماس گرفته و به سایت اعلام نمایید.

کالاهایی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی میباشند شامل ضمانت بازگشت کالا نمیباشند.

لازم است تمام اقلام همراه و جعبه اصلی کالا در بسته بندی مناسب فرستاده شود.

در صورت استفاده نادرست از کالا از قبیل ضربه، شکستگی، خط و خش، نصب و را اندازی و استفاده نامناسب و متفاوت با پیشنهاد سازنده که در دفترچه راهنمای کالا درج شده، سایت هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

در صورت مغایرت کالای دریافتی با کالای خریداری شده در سایت پس از دریافت کالا باید طی مدت 24 ساعت از طریق تلفن یا مراجعه حضوری فورا اعلام شود.

ملاک مغایرت کالا تنها مشخصات فنی درج شده میباشد و  عکس کالا، ملاک مغایرت نمیباشد.

در صورتیکه مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا، قابل تشخیص باشد، سایت تنها در صورتیکه بسته بندی اصلی حفظ شده باشد مسئولیت بازگشت کالا را به عهده میگیرد.

در صورتیکه که کالا دارای ایراد فیزیکی یا شکستگی باشد یا در طی حمل دچار شکستگی شود باید طی مدت 24 ساعت از طریق تلفن یا مراجعه حضوری فورا اعلام شود.

باید کاربر قبل از ارسال کالا از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را انجام دهد سپس اقدام به بازگشت و ارسال کالا کند.

نکات

لازم به ذکر است پس از ثبت سفارش و فاکتور شدن آن، امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود ندارد.

در صورت هرگونه سوال و یا مشکلی درباره سفارش خود با شماره تلفن 36473766-071 تماس بگیرید.

برای سفارشات ارسالی از طریق پست، با مراجعه به آدرس https://tracking.post.ir و وارد کردن کد رهگیری مرسوله که در سایت در قسمت پنل کاربری برای سفارش شما ثبت شده، میتوانید سفارش خود را پیگیری فرمائید.

در سفارشات اسمبل و نصب برنامه و ویندوز بر روی سیستم یا لپتاپ خریداری شده، دستگاه از لحاظ فنی و نرم افزاری توسط متخصان بخش فنی تست میشود و سپس برای مشتری ارسال میشود.

 

بازخوردها