Loading...

رویه بازگرداندن کالا

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری (اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. از همین رو فروشگاه جالبو این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند.

 

شرایط کالاهایی که قابلیت بازگشت دارند.

برخی از محصولات مثل کلیه کالا های مصرفی و غیر برقی و نظایر آن که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.

محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت 7 روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود.

کلیه کالاهایی که از طرف فروشگاه جالبو به عنوان هدیه ارسال میشوند، شامل شرایط بازگشت 7 روزه کالا نمیشوند.

درصورتی که محصول خریداری شده دارای ایراد فیزیکی میباشد، میبایست تا حداکثر 24 ساعت به بخش خدمات پس از فروش جالبو اطلاع داده شود.

محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، تنها تا 7 روز اول قابل برگشت به فروشگاه جالبو است و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. جالبو در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات باگارانتی در دوره بعد از 7 روز خواهد بود.

 

شرایط برای ارسال کالا

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش جالبو هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

برای تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه جانبی حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید.

جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید با شماره های فروشگاه (شنبه تا 4 شنبه 9-17 و روزهای 5 شنبه 9-14) تماس بگیرید و یا به آدرس تلگرام 09190876268 پیام ارسال نمایید.

پس از پذیرش کالا کارشناسان جالبو حداکثر طی 48 ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند.

در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ یه حساب مشتری واریز میگردد.

 

شرایط انصراف از خرید

در صورت انصراف از خرید در زمانی که کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا 7 روز باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید.

- بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود.
لازم به ذکر است که کالاهایی از قبیل پردازنده (CPU) بدلیل حساسیت بالای کالا از این قانون مستثنا بوده و فقط در صورت ایراد فیزیکی و ضمن هماهنگی با پشتیبانی (قبل از ارسال) می توان کالا را عودت داد.  

 

هزینه های ارسال چکونه محاسبه خواهد شد؟

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش جالبو باشد، هزینه‌های ارسال به عهده جالبو است.

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به جالبو ارسال شود.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان جالبو، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

- اگر ساکن شیراز هستید برای تحویل گرفتن کالا  و هماهنگی با جالبو تماس بگیرید.

- اگر ساکن شهری جز شیراز هستید برای بازگشت کالا تنها از پست پیشتاز استفاده نمایید.

 

آدرس فروشگاه جالبو : شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه ۶، ساختمان بهار ، طبقه ۳ ، واحد ۶ 

نظرات